KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969202
nr 1296 9202
Oidentifierad konstnär. Signerad, Montmartre, 1978. Olja på duk, 50x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:12:42
300 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr